تلاش برای رونق بخشیدن به کشاورزی

تلاش برای رونق بخشیدن به کشاورزی

درباره سایت

(تعاونوا علی البر والتقوی) هموطن خوبم سلام شرکت تعاونی مهر کتیج با شماره ثبت 176 و شناسه ملی 14002472208 با هدف و رویکرد اصلاح ساختار نظام بهره برداری کشاورزی ، عمران و صنایع دستی منطقه، ارتقاء بهره وری عوامل تولید ، تخصیص و بهره برداری بهینه منابع ، افزایش کمی وکیفی تولید محصولات کشاورزی (زراعی، باغی، دامی، جنگل، مرتع و آبزیان و ... )عمران( تولید قطعات بتونی و ساختمانی ) صنایع دستی (حصیر،انواع سوزن دوزی ، لوازم تزئینی و ...) تحقق کشاورزی،عمران و صنایع دستی پایدار ، بهبود وضعیت معیشتی و ارتقاء توان اقتصادی کشاورزان ، تولید کنندگان و اعضای آن تشکیل و برای پیشبرد اهداف والا و بزرگ خود نیاز به همراهی ، همکاری و سرمایه گذاری همه هموطنان نیکوکار را دارد . منطقه فعالیت :سیستان و بلوچستان. شهرستان فنوج و بخش کتیج.

تلاش برای رونق بخشیدن به کشاورزی
بازدید : 696

شهر کتیج درغرب شهرستان فنوج و در ۴۵ کیلو متری این شهرستان ، ۲۵۰ کیلومتری شهرستان ایرانشهر و ۲۰۰ کیلومتری شهرستان نیکشهر قراردارد وازشمال به بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان وازجنوب به کوههای استان هرمزگان وازغرب هم به شهرستان قلعه گنج استان کرمان متصل است. در سال ۱۳۶۸ به عنوان مرکز دهستان معرفی شد و در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۲ به مرکز بخش ارتقاء یافت و پرجمعیت ترین بخش شهرستان فنوج با۳۲۰۰نفرجمعیت درمرکز بخش و۱۳۵۰۰نفرجمعیت درکل بخش که بااحتساب روستاهای اقماری ،پرتراکم ترین نقطه بخش نیز محسوب میگردد و تعدادکل روستاهای بخش کتیج ۱۳۳ روستا می باشد که ۷۱ روستای آن دارای سکنه می باشند که متاسفانه بر اثر خشکسالی و کمبود نزولات آسمانی مردم منطقه را در بحث کشاورزی با مشکل مواجه کرده است.

تيشه خشكسالي بر ريشه منابع طبيعي سيستان و بلوچستان

اکنون شرکت تعاونی مهر کتیج با همکاری موسسه خیریه خادمین کتیج که همیشه در اینگونه کارهای خیر آفرین و مهرآفرین پبش قدم  بوده است و همچنین کمک مردم و خیرین گرامی و سخاوتمند  تصمیم دارد نسبت به ترمیم و بازسازی کشاورزی در این منطقه مبادرت ورزند.لذا این امر حمایت و همراهی فکری و مالی شما بزرگواران و خیرکاران را میطلبد.

نیازهای این پروژه بزرگ و حیات برای مردم منطقه:

1- ترانس برق = مبلغ مورد نیاز 30 تا 50 میلیون تومان

2- پمپ آب قوی 4 اینچی = مبغ مورد نیاز 7 تا 12 میلیون تومان (با وسایل)

3- لوله 4 اینچی بین 500 تا 2000 متر = مبلغ مورد نیاز 25 تا 50 میلیون تومان

4- کابل برق مبلغ مورد نیاز = 5 تا 10 میلیون تومان

5- حفر و ساخت آب بند مبلغ مورد نیاز = 40 تا 50 میلیون

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به واریزی آنلاین شرکت تعاونی مهر کتیج دربالای صفحه ما را در این امر یاری نمایید. 

6- حفر چاه آب =مبلغ مورد نیاز 10 تا 20 میلیون تومان


نویسنده :
تاریخ : پنج شنبه 30 خرداد 1398 ساعت : 11:17
مطالب مرتبط
  نظرات
  برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
  نام
  آدرس ایمیل
  وب سایت/بلاگ
  :) :( ;) :D
  ;)) :X :? :P
  :* =(( :O };-
  :B /:) =DD :S
  -) :-(( :-| :-))
  نظر خصوصی

   کد را وارد نمایید:

  آپلود عکس دلخواه:   کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید